OBCHODNÍ ZÁSTUPCE CAD/CAM
pro regiony:

ČECHY
SLOVENSKO

Naše firma je již více než 25 let na trhu. Zabýváme se dodáváním řešení (technologií) v oblasti nástrojů a software (CAM, ERP) se zaměřením na CNC třískové obrábění. Spolupracujeme s předními evropskými výrobci z Německa a ze Švýcarska.

Máme pro Vás příležitost pracovat na zajímavých projektech v oblasti CNC třískového obrábění, ve stabilní, prosperující firmě, s možností stálého profesionálního růstu. Máte-li chuť opravdu něco dokázat, připojte se k nám.

Co bude Vaším úkolem:

  • Nabídka, prezentace a prodej CAD a CAM systémů, včetně systému pro optimalizaci NC kódu
  • Vyhledávání nových zákazníků, zpracování nabídek, tvorba obchodní dokumentace, poskytování návrhu konkrétního řešení zákazníkům
  • Komunikace s interním oddělením podpory
  • Komunikace s hotline oddělením výrobce
  • Provádění prezentací, účast a podpora na akcích partnerů

Požadujeme:

  • Sympatickou osobnost se schopností zaujmout
  • Strojírenské vzdělání (SŠ/VŠ)
  • Praxe ve strojírenství minimálně 3 roky, praxe v oblasti CAD/CAM programování minimálně 1 rok
  • Znalost problematiky CNC obrábění
  • Aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • Obchodní praxe (dosažené výsledky), schopnost prodeje, obchodní a technické myšlení
  • Znalost práce s PC, tvorba nabídek, znalost informačních systémů výhodou
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • Flexibilitu a dynamičnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost
  • Komunikační typ, cit pro obchod a aktivní přístup k zákazníkům
  • Řidičský průkaz skupiny B

Očekávaný měsíční obrat 500 000 Kč/ měsíc

Nabízíme:

  • Zajímavou práci v oblasti strojírenství v mezinárodním prostředí, kterou umíme ohodnotit
  • Kvalitní produkty
  • Velmi dobré postavení na trhu
  • Dlouhodobý pracovní poměr v prosperující společnosti
  • Možnost budovat svoji kariéru a ukázat co ve Vás je - u nás máte dveře pro vlastní iniciativu a realizaci nových nápadů otevřené
  • Motivující mzdové ohodnocení (progresivní odměňování na provizní bázi)
  • Školení produktů, možnost odborného růstu
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Auto, notebook a telefon
  • 5 týdnů dovolené a pružnou pracovní dobu

Typ pracovního poměru: HPP
Nástup: ihned
Plat: základní mzda + % podíl z obratu

Těšíme se na Vás!

Zašlete nám motivační dopis a životopis s fotografií.
Kontaktní osoba: Bc. Martina Pastuchová, +420 737 283 742